PT035TN01 V.6

| panel model | PT035TN01 V.6 |
|---|---|
| Zespół Marka | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| PT035TN01 V.6 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, TMR |
| Aktywny obszar | 70.08×52.56 mm |
| Zarys | 78.2×65×4.8 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 300 : 1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 6S1P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 60 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/5.0/15.0/-10.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu INNOLUX PT035TN01 V.6.
INNOLUX PT035TN01 V.6 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty INNOLUX PT035TN01 V.6 pdf lub szczegółowej specyfikacji INNOLUX PT035TN01 V.6 lub innych wyświetlaczy LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od INNOLUX Dystrybutor PT035TN01 V.6 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
INNOLUX PT035TN01 V.6 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty INNOLUX PT035TN01 V.6 pdf lub szczegółowej specyfikacji INNOLUX PT035TN01 V.6 lub innych wyświetlaczy LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od INNOLUX Dystrybutor PT035TN01 V.6 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "PT035TN01 V.6"
- INNOLUX PT035TN01 V.6
- Arkusz danych PT035TN01 V.6
- Obraz PT035TN01 V.6
- Cena PT035TN01 V.6
- Dystrybutor PT035TN01 V.6
